Creamoda x Trademart Retail Happening
Event Info
Inzichten & inspiratie op
Trademart Retail Happening
Op 23 februari bruist Trademart van de activiteit! Alle showrooms van elk departement openen hun deuren, en met een programma vol inzichten en praktische learnings voor retailers wordt dit een echte retail gathering die je niet wil missen.
Tijdens de Trademart Retail Happening verwelkomen we je met plezier voor een inspirerend programma vol boeiende lezingen en verrassende booths, mogelijk gemaakt in samenwerking met onze partners.
The Retail Zoom Lab is dé place to be op 23 februari. Hier zoomen we in op uiteenlopende facetten van de retailwereld en krijg je frisse inzichten die je meteen kan toepassen.
Vanuit Creamoda zal Communicatiemanager Wendy Luyckx & Trendadviseur Laura Buydaert een kijk in de werking van Creamoda geven en inzoomen op de belangrijkste trends en kleurassociaties voor het zomerseizoen 2027.
Welkom tussen 11u en 17u in The Retail Zoom Lab, te vinden in het Atrium.
Bekijk het volledige programma hier.

| DATUM | 23 februari 2026 |
| TIJDSTIP | 11:00 - 17:00 |
| LOCATIE | TRADEMART ATRIUM |