Belgische bedrijven maken mondmaskers

   OVERZICHT BELGISCHE BEDRIJVEN

Creamoda heeft haar leden, Belgische bedrijven die artisanale of community maskers kunnen aanbieden samengebracht in één overzicht.

Dit is een oplijsting van de bedrijven met hun contactgegevens. In overleg met hen kan meer informatie worden verkregen betreffende het exacte aanbod, hoeveelheden, leveringstermijn en prijs.

Belgische bedrijven die community of artisanale maskers kunnen aanbieden:

ALICE & MAMAN: Céline Lietaer - 0472/96.77.80 - celine@aliceetmaman.be 

ALSICO: Vincent Siau - 055/23.71.71 - vincent.siau@alsico.com

AUTRUCHE: Jeroen Verhille - 0478/96.01.43 - jeroen.verhille@autruche.be

BAMBOO BELGIUM: Fina Vanbuel - 0494/08.31.36 - info@bamboobelgium.be

BELCONFECT: Filip Lietaer - 056/64.43.67 - info@belconfect.be

CELESTA: Rony Vandermeersch - 056/41.20.55 - rony@edpnet.be

CRICKET & CO: Mehmet Türköz - 010/23.26.60 - mturkoz@cricketco.be

DUTRA: Mireille Rousseaux-Nelis - 02/686.15.25 - m.rousseaux@dutra.be

FLANDERS FASHION MAKERS: Sophie Lesire - 011/31.13.21 - sophie.lesire@flandersfashionmakers.be

INTERSHIRT: Alex De Cooman - 0495/28.82.87 - alex@intershirt.com

L&V FASHION: Tine Vandaele - 051/70.16.27 - tine@lvfashion.be

MAGIC DESIGN: Mabel Knops - 089/73.02.40 - mabel@magicbyfreddy.com

MARCEL LIEBAERT (RECTOVERSO): Mathieu Liebaert - 09/386.11.45 - mathieu.liebaert@liebaert.be

MARYLISE & REMBO FASHION GROUP (MRFG): Cedric De Vlieger - 03/260.60.70 - cedric@mrfg.be

ONI ONIK FASHION CREATIONS: Jan Jr. Vanhoutte - 051/23.29.39 - jan@oni-onik.be

P.C.P.-SEYMOUR: Frédéric Verbeke - 02/218.02.71 - frederic@pcp-seymour.be

PLUMKA: Jacques Flachs - 02/383.03.30 - info@plumka.com

SEYNTEX: Pol Speleers - 051/42.37.11 - psp@seyntex.com

SIOEN: Bart Vervaecke - 051/74.08.00 - bart.vervaecke@sioen.be

SLABBINCK KUNSTATELIERS: Mirabel Slabbinck - 050/31.25.57 - mirabel@slabbinck.be

SYMO: Pierre Christiaens - 050/32.07.95 - christiaens@symoparasols.com

THE WOODY GROUP: Steven Van De Velde - 09/217.00.89 - Steven.VanDeVelde@thewoodygroup.com

TONICKX: Tony Van Wijnsberghe - 056/73.71.71 - tony@tonickx.com

TURNICON: Abel T.R. Abeln - 014/47.10.80 - abel.abeln@turnicon.be

VANBOCKRYCK: Yvan Vanbockryck - 0475/44.11.19 - yvan.vanbockryck@outlook.com

VAN DE VELDE (MARIE JO & PRIMA DONNA):  Marleen Vaesen - 09/365.21.00 - marleen.vaesen@vandevelde.eu 
(exclusieve productie voor ziekenhuizen)

VAN HERCK: Anne-Lore Van Herck  - 014/58.84.80 - info@van-herck.be 

VAN HEURCK: Dries Van Heurck - 03/321.21.0 - driesvh@vanheurck.com

VAN MOER: Steve Asselberghs - 015/22.20.41 - s.asselberghs@vanmoer.be

V.R. EMBROIDERY (JUST IN CASE): Steven Van Roy - 053/66.72.05 - stevenvr@vrem.be

WAELKENS: David Waelkens - 056/66.60.73 - david.waelkens@waelkens.be

Download hier het overzicht in pdf formaat

Creamoda zal dit overzicht meenemen in haar communicatie met partners en overheidsinstanties en bij externe aanvragen voor productie van mondmaskers.

Indien één van onze leden wenst toegevoegd te worden aan dit overzicht, gelieve een mail te sturen met naam, contactpersoon, telefoonnummer en emailadres naar luyckx@creamoda.be.

x

Leden login

Creamoda
Leden Login

Word lid

DRAWY IP PLATFORM

Lid in de kijker